درایو AC چیست ؟ | نماینده رسمی درایو AC شرکت ایمن

درایو AC چیست؟نماینده رسمی درایوهای AC دانفوس و وکن در ایران کیست؟

یک درایو AC دستگاهی است که برای کنترل سرعت موتور الکتریکی استفاده می شود تا

باعث افزایش فرآیند کنترل ،و کاهش استفاده از انرژی شود و هم چنین  به طور موثر باعث کاهش تنش های مکانیکی در موتور الکتریکی می شوند.
درایوها همچنین می توانند برای تبدیل انرژی از منابع طبیعی و تجدید پذیر مانند خورشید، باد یا جزر و مد استفاده شوند و آن را به شبکه برق ارسال کنند یا از آن برای مصرف محلی استفاده کنند. در تکنولوژی های ترکیبی، درایو های AC برای ترکیب منابع انرژی متعارف و ذخیره انرژی برای ایجاد کل راه حل های مدیریت انرژی مورد استفاده قرار می گیرند.
درایو های AC نیز با نام های مختلف دیگری مانند درایوهای قابل تنظیم قابل تنظیم، درایوهای فرکانس قابل تنظیم، درایوهای متغیر فرکانس، درایوهای متغیر سرعت، مبدل های فرکانس، مبدل ها و مبدل های قدرت شناخته شده اند.

آیا می دانید؟

اقتصادهای نوظهور در حال افزایش مصرف انرژی به اندازه حدود ۲۰ درصد هستند .بیش از ۵۰٪ انرژی الکتریکی توسط موتورهای الکتریکی استفاده می شود و ۷۵٪ از درایو های AC در پمپ ها، فن ها و کمپرسورها استفاده می شودبا استفاده از درایوهای وکن و دانفوس می توان باعث کاهش مصرف انرژِی به اندازه ۱۰ درصد شد.
تغییرات کوچک در سرعت موتور می تواند تغییرات قابل توجهی در مصرف انرژی ایجاد کند.درایوهای AC در شرکت دانفوس به دو دسته وی ال تی و وکن تقسیم می شوند و نماینده رسمی دانفوس و وکن در ایران شرکت ایمن کنترل دینامیک می باشد.

برای خرید درایوهای AC  دانفوس و وکن با شرکت ایمن کنترل دینامیک نماینده رسمی دانفوس و وکن تماس حاصل فرمایید.

نماینده رسمی دانفوس

نماینده رسمی وکن