وکن و دانفوس | شرکت ایمن کنترل دینامیک نماینده رسمی دانفوس و وکن(vacon & danfoss)

ارتباط شرکت وکن و دانفوس چیست؟نماینده رسمی شرکت های وکن و دانفوس در ایران کیست؟بهترین محصولات دانفوس و وکن از آن کیست؟

شرکت بزرگ وکن(vacon) سازنده جهانی ac درایو ها در حال حاضر بخشی از شرکت دانفوس(danfoss) است(در یک دسامبر ۲۰۱۴)،شرکت دانفوس اعلام کرد که خواهان برگزار مناقصه ای عمومی برای بدست آوردن تمام سهام  شرکت وکن (vacon) می باشد.در پایان ماه نوامبر ۲۰۱۴ موافقت نامه های مربوطه از طرف مقامات شرکت وکن را کسب کرده و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از سهام و حق رای گیری وکن (vacon) را به دست آورده است.ترکیب شرکت وکن و دانفوس(vacon & danfoss) که هر دو از جمله غول های بازار جهانی در بازار درایو ها می باشند یک تدبیر متفکرانه و دور اندیشانه برای بدست آوردن پول بیشتر از سوی شرکت دانفوس بود .یکی از فاکتورهای ،پیشرفت و رقابت در صنعت اخیر جاه طلبی و حرکت متفکرانه و رو به جلو برای آینده است.

به گفته نیلز ب. کریستینسن، رئیس و مدیر عامل(شرکت دانفوس) Danfoss،  ما در شرکت دانفوس و وکن می خواهیم راه و روشی را در پیش بگیریم ، که در آن مردم با هم کار می کنند تا بهترین محصولات، برنامه ها و خدمات را برای مشتریان خود بسازند.

ترکیب دو شرکت(دانفوس و کن)  که هر دو از قوی ترین  و نوآورانه ترین شرکت های مربوط به  درایو های ac هستند  باعث ایجاد بازار رقابتی سالم و قوی و هم چنین باعث به وجود آمدن طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت برای انتخاب مشتری می شود. 

با توجه به مطالب گفته شده شرکت دانفوس و وکن ،جزو بهترین و قوی ترین شرکت ac درایوها هستند پس کار کردن با این شرکت (دانفوس)باعث پیشرفت کشورمان در زمینه ac درایو ها می شود و این خود به خود باعث حرکت چرخه اقتصادی و به حرکت در آوردن چرخه صنعت می شود .شرکت ایمن کنترل دینامیک نمایندگی رسمی دانفوس و وکن)افتخار دارد که ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش به شرکت های صنعتی باشد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت ایمن کنترل دینامیک