شرکت ایمن کنترل دینامیک – نماینده رسمی وکن

دانفوس و وکن
نمایندگی رسمی دانفوس و وکن

نماینده رسمی وکن در ایران کیست؟از جمله افتخارات شرکت ایمن کنترل دینامیک(نمایندگی رسمی وکن) چیست؟به چه شرکتی  می توان در بازار مربوط به درایو و سافت استارتر اعتماد کرد؟

در سال ۱۹۹۳در غرب فنلاند،۱۳ مهندس در فکر  ایجاد یک راه حل انقلابی برای بازار ac درایو ها(که بعده ها شرکت وکن تاسیس شد) بر آمدند .همین فکر باعث به جود آمدن و تاسیس شرکت وکن(vacon) شد.شرکت وکن (vacon)به طور خاص و به طور صد در صد توجهش بر روی ac(ای سی )درایو ها می باشد .واساس و بنیان شرکت مشتری مداری و هم چنین توجه به تجارت جهانی است.از این رو شرکت ایمن کنترل دینامیک(نمایندگی رسمی دانفوس و وکن) افتخار دارد که به طور انحصاری ، نماینده رسمی شرکت وکن(vacon) باشد .شرکت ایمن کنترل دینامیک نیز سابقه،بیش از ۱۰۰ پروژه عملی در ایران را دارد .از آغاز تاسیس شرکت وکن(vacon) ،موسسان آن اعتقاد داشتند که ارزشها پشت اهداف مشترک هستند.وکن سی ایکس ( cx) اولین درایو ac در جهان بود.استفاده از پنل درایو سی ایکس بسیار  آسان بود. شرکت ایمن کنترل دینامیک از سال ۲۰۱۶ نماینده رسمی شرکت وکن(vacon) می باشد.شرکت ایمن کنترل دینامیک ، توسط گروهی از نیروهای جوان , متخصص و پیشرو در جهت خدمت به صنایع تولیدی کشور فعالیت می کند. این شرکت با داشتن تجهیزات و امکانات کارگاهی به روز و مناسب نمایندگی vacon را  در اختیار دارد.

نام بعضی از محصولات وکن در زیر آمده است:

 1. . ۲۰ VACON

 2. VACON 20 Cold Plate

 3. ۱۰۰ VACON

 4. VACON 100 FLOW

 5. VACON 100 HVAC

 6. VACON  ۲۰ X

 7. VACON  ۱۰۰ X

 8. VACON NXP Air Cooled

 9. VACON NXC

 10. VACON NXC Low Harmonic

 11. VACON NXP Common DC bus

 12. VACON NXP Liquid Cooled

 13. VACON NXP Grid Converter

 14. VACON NXP System Drive

محصولات شرکت ایمن کنترل دینامیک به زودی در سبد محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت فرصت را از دست ندهید و به ما اعتماد کنید تا بهترین محصول را از نمایندگی دانفوس در دانمارک به شما ارائه دهیم .

با تشکر از توجه شما

شرکت ایمن کنترل دینامیک-نمایندگی رسمی دانفوس