ایمن کنترل دینامیک | نماینده رسمی درایو های دانفوس

درایو های دانفوس :

درایو های دانفوس (danfoss drives) به عنوان یک  راهنمای جهانی (لیدر جهانی )،در بازار درایو های جهانی با سرعت های مختلف می باشند.از سال ۱۹۶۸ توجه اصلی  و بیشتر ۵۰ درصد کار شرکت دانفوس که نمایندگی رسمی آن در ایران شرکت ایمن کنترل دینامیک می باشد، بر روی درایو های ac است.در سال ۲۰۱۴ که شرکت های بزرگ وکن و دانفوس ادغام شدند(یعنی شرکت ایمن کنترل دینامیک نمایندگی رسمی شرکت ادغام شده وکن نیز در ایران می باشد) دانفوس به یکی از بزرگ ترین شرکت های صنعتی در بازار ac  درایو ها تبدیل شد .با اینکه شرکت دانفوس در جهان حرف اول را می زند و هم چنین قدرت بالایی دارد.

در بازار ac درایو ها ،ولی هم چنان این شرکت به دنبال فروش بیشتر ،کسب نمایندگی بیشتر از کشورهای پیشرفته جهان و… می باشد.به گفته خود شرکت دانفوس ((ما میتوانیم به هر فناوری و هر منبع قدرتی(موتوری) متصل شویم. رنج قدرت هایی که شرکت دانفوس در آن کار می کند بین ۰٫۱۸  کیلو وات تا قدرت ۵٫۳ مگا وات می باشد.

مجموعه محصولات شرکت دانفوس تمام لایف سایکل(چرخه)زندگی یک جامعه رو دربرمیگیرد و این نشان دهنده عظمت مجموعه شرکت دانفوس است که پس از ادغام شدن شرکت دانفوس و وکن به این عظمت دو چندان اضافه شده است.پس با توجه به نکات گفته شده،شرکت ایمن کنترل دینامیک (نمایندگی رسمی دانفوس و وکن) که شرکتی است با سابقه بسیار بالا به طوری که دو نسل سابقه کار در این زمینه را دارا می باشند. شرکتی است نیرومند ،با جوانان جویای نام و متخصص و متعهد ،که می تواند نقش بسیار مهم و پویایی در صنعت کشور ایجاد کند.در قبل ذکر کردیم که رنج محصولات دانفوس بسیار بالاست چطور میشود محصولات دانفوس انقدر تاثیر گذار در یک جامعه باشد.خوب هم اکنون خدمت شما عرض میکنم یکی از نیاز های اساسی انسان آب است.آب ،نیاز به تصفیه دارد و تصفیه آب نیاز به تاسیسات و برق و درایو دارد .به همین ترتیب محصولات دانفوس طبف بسیار گسترده ای دارد. از شیمی گرفته تا تصفیه آب ،نیروگاه های بادی،صنایع شیمیایی،صنایع نفتی و…. همه جز صنایعی هستند که درایو های دانفوس را شامل می شود.

شرکت ایمن کنترل دینامیک نمایندگی رسمی دانفوس